Wennaline dekorasyon'un markalaşma süreci 2000li yıllara dayanmaktadır.Yeniliklere açık olan Wennaline bugün Ankara ve Türkiye'de önde gelen ahşap dekorasyon üreticilerinin arasına girip farklılık ve rekabet yaratmayı başarmıştır. 

Wennaline her türlü yaşam şekline ve kullanımına uygun, farklı mutfak, banyo, kapı ve raylı dolap sistemleriyle müşterilerine günümüz modasına paralel teknolojik destekli ve deneyimli personeliyle projeli hizmet vermektedir.

Faaliyet alanları bunlarla sınırlı olmayan Wennaline taahhüt işlerinin dışında müşterilerine anahtar teslimi inşaat ve dekorasyon hizmeti de sunmaktadır. Bir çok bayiliği de bünyesinde çözüm ortağı olarak bulunduran Wennaline çok sayıda villa, restorant, otel, mağaza, özel konut ve kamuda inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerini de başarıyla sürdürmektedir.

MARKALAŞMA SÜRECİ

Merhaba, geçen markalaşma süreci içerisinde mimari güzellik ve başarı taşıyan projelerde yer aldık bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden değerli mimari gurup mütahhit yatırımcı ve işletme sahiplerine minnettarız.

Bizlere duydukları güven, başarı ve sonuç odaklı yaklaşımları için çok teşekkürler.

Her geçen gün bir adım daha ilerlemeyi ilke edinen Wennaline, uygulamasını gerçekleştirdiği tüm imalat ve yapıların yıllar geçse de sorumluluğunu taşımaya devam edecektir.

Birlikte kaliteli, özgün, yaratıcı ve sağlam temeller üzerine inşa edilmiş güzel işlerde çalışabilmek dileğiyle.

Saygılarımızla 
Sinan Aksoy

WhatsApp Destek

İş Ortaklarımız

Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Ücretsiz Kurulum

Satın aldığınız ürünlerin montajını ekibimiz sizin için halletsin.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamıyla güvende.

E-Bültenimize Kaydolun

Sosyal Medya

kartlar