İptal ve İade Şartları

Ürünlerimizi, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Eğer siparişten 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünü teslim ettikten sonra da sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Sizin için çözüm sürecini derhal başlatır, en kısa sürede memnuniyetinizi sağlarız. Bu ürünü 2 yıl boyunca ahsapsokagi.com garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler 10 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir.

İade süresi kaç gün? 

Satın aldığınız ürünlere zarar vermeden, kullanmadan ve satılabilirliğini bozmayacak şekilde, teslim aldığınız tarihten itibaren ondört (14) günlük süre içerisinde neden belirtmek koşuluyla iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir? 

İade edilmek üzere göndereceğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeler aşağıda belirtilen gibidir.  Belirtilen öğelerden herhangi birinin eksik olması durumunda ürünün iadesi kabul edilmemektedir. 

. Ürün faturası (İrsaliyeli Fatura)

. İade edeceğiniz ürünlerin, kutusu, kutu içi ambalajlar, ürün ile gelmişse aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasar görmemiş bir şekilde iade etmeniz gerekmektedir.

Bazı kategorilerde yer alan ürünlerin yapısı gereği iade koşullarında farklılıklar söz konusudur. Genel iade şartları dışında-ki ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları geçerli olacaktır.

Tarafımıza ulaşan ürünlerin iade şartlarını karşılaması durumunda, ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün esas alınarak işleme konulacaktır.İadenin hesabınıza aktarılma süresi bankaların çalışma koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. Genelde, kredi kartına yapılacak iadeler 1 ila 3 hafta içerisinde, havale yoluyla yapılan iade ödemeleri 1 hafta içerisinde hesaba geçmektedir. 

Aşağıda, genel iade şartlarından farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşulları yer almaktadır.

Üründe herhangi bir kusur ve arıza olmaması durumunda, ambalajı açılmış ürünlerin iadesi hiç bir şekilde yapılmamaktadır.

İade Süreci

www.ahsapsokagi.com sitesinden almış olduğunuz ürünlerin, siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirmek için belirli bir süreç içerisinde işleme almaktayız. Bu süreci takip etmenizin, size sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunabilmemiz için önemli bir faktör olacağını hatırlatmak isteriz.

Aşağıda süreçle ilgili karşılaşabileceğiniz sorunlar ve bu koşullar altında yapabilecekleriniz yer almaktadır:

1- Almış olduğunuz ürün için teslimat adresinin yanlış verilmesi

Genelde on üzerinden almış olduğunuz ürünler, adresinizde bulunmamanız halinde ikinci kez adresinize gelinmek suretiyle teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz teslimat adresinin hatalı ya da eksik olması, (ilgili sokak, apartman, dairenin  bulunmaması) ya da gidilen adreste alıcının ikamet etmiyor ve bina sakinleri tarafından tanınmıyor olması durumunda paketiniz, adrese en yakın kargo şubesine götürülecek ve kargo firması yetkilileri tarafından telefon ile aranmak suretiyle adresteki hatanın düzeltilmesi talep edilecektir. Vereceğiniz yeni adresin aynı şehir içinde bulunması koşuluyla paketiniz ücretsiz olarak yeni adresinize teslim edilecektir.

Kargo firması yetkililerinin telefon ile size ulaşamamaları durumunda, firmamızın müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından üyelik sırasında vermiş olduğunuz  telefon, faks ve e-posta kanalları da müteakip defalar kullanılarak, size ulaşılacak ve adres bilgisinin düzeltilmesi talep edilecektir.

Bu süreç tamamlandıktan sonra, size 3 gün süreyle ulaşılamaması durumunda;

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler depomuza teslim edilecek, ürün iade işlemleri başlatılarak kargo ücreti düşülmek suretiyle sipariş bedeliniz kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Hatalı teslimat adresinin düzeltilmesi için size ulaşmamıza kadar geçen süre nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

2- Adresinize eksik veya hatalı ürün gönderilmesi

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, faturanızda belirtilen miktara göre eksik ya da farklı bir ürün teslimatı yapılması halinde durumu paketi teslim almanız anında kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Tutanağın, teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun mutlaka belirtilerek sizin ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda eksik olan ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Öte yandan size sunmayı vaat ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimizden dolayı dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Bu durumda imzaladığınız tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo elemanına iade etmelisiniz.

Ayrıca bu durumu en kısa sürede 0312 353 01 11-0532 684 29 01 numaralı telefonu arayarak bildirmelisiniz. İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için bizi zamanında haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, kargo ücreti düşülmek suretiyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. 

Bu işlemi yapmaz ve ürünleri teslim alırsanız, kargo elemanının adresinizden ayrılmasından sonra  tüm ürünleri iade etme hakkını kaybetmiş ve eksik ürünlerin tarafımızdan adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi seçeneğini peşinen kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Eksik ürünlerin stoklarımızda bulunmaması durumunda, müşteri hizmetleri yetkilimiz size ulaşarak azami 10 günlük ek bir temin süresi isteyecektir. Bu süreyi beklemeyi kabul etmez iseniz, eksik ürünlerin bedeli tümüyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. 

3- Adresinize hasarlı ürün gönderilmesi

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, teslimatı yapılan ürünün gözle görülür biçimde hasarlı olması halinde durumu paketi teslim almanız anında kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Tutanağın, teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun mutlaka belirtilerek sizin ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda hasarlı ürünü fatura sureti ile birlikte gelen kargo elemanına doğrudan iade edebilirsiniz. Hasarlı ürünün bir eşi en kısa sürede temin edilerek, tarafımızdan adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.

Öte yandan size sunmayı vaat ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimizden dolayı dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Bu durumda imzaladığınız tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo elemanına iade etmelisiniz.

Ayrıca bu durumu en kısa sürede 0312 353 01 11-0532 684 29 01 numaralı telefonu arayarak bildirmelisiniz. İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için bizi zamanında haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli kargo ücreti düşülmek suretiyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Bu işlemi yapmaz ve hasarlı ürün dışındaki diğer ürünleri teslim alırsanız kargo elemanının adresinizden ayrılmasından sonra  tüm ürünleri iade etme hakkını kaybetmiş ve hasarlı ürünlerin tarafımızdan adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi seçeneğini peşinen kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Hasarlı ürünlerin bir eşinin  stoklarımızda bulunmaması durumunda müşteri hizmetleri yetkilimiz size ulaşarak azami 10 günlük ek bir temin süresi isteyecektir. Bu süreyi beklemeyi kabul etmez iseniz, hasarlı ürünlerin bedeli tümüyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. 

WhatsApp Destek

İş Ortaklarımız

Ücretsiz Kargo

Kargo derdinden kurtulun, ücretsiz kargo fırsatından yararlanın.

Ücretsiz Kurulum

Satın aldığınız ürünlerin montajını ekibimiz sizin için halletsin.

Kolay İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikamız sayesinde bilgileriniz tamamıyla güvende.

E-Bültenimize Kaydolun

Sosyal Medya

kartlar